ТОП 9 помилок при створенні сайту під SEO просування

Так що відбулося, що в переважній більшості випадків, коли майже вся робота над веб-сайтом завершена, його власник починає задуматися про те, щоб звернутися за допомогою у просування до SEO-оптимізаторам.

І цей момент є самою поширеною помилкою при створенні сайту Київ. Замість того, щоб брати за основу створення сайтів під SEO-просування, процес відбувається навпаки – спочатку враховуються побажання власника у дизайні, структурі тощо, а потім вже піднімаються питання про необхідність розкрутки.

Надіємося, ви не є одним з таких розробників і тому пропонуємо вашому увазі список, який містить основні помилки які допускають створюючи сайт.

Типові помилки при створенні сайтів під SEO

1. Неправильні орієнтири вибору стратегії
Мається на увазі про що було згадано трохи вище – спочатку потрібно визначитися з напрямком, виконати збір семантичного ядра, аналіз конкурентів, кластеризація запитів, проектувати структуру майбутнього сайту і тільки потім розпочати розробку, а не навпаки. Це дозволить значно економити час і гроші.

2. Створення сайту під SEO-просування в вигляді однієї сторінки
Ключова з типових помилок при створенні сайту – це розміщення всієї інформації на єдиній сторінці, яка по сумісництву є і головною, і контактами, і «Про нас», загалом, все прямо.
Навіть якщо ви не плануєте публікувати багато текстів, не забудьте про те, що просування одно сторінкових сайтів за допомогою SEO-технологій досить проблематично. Ви просто не можете розмістити всі необхідні запити в межах цієї сторінки.
Якщо вона буде дуже довгою, отримавши “інформаційну касу”, відвідувачі, пошукові машини не зможуть оцінити за достоїнством. Ні про який ТОП в цьому випадку мріяти і не варто.

Щоб створити сайт під SEO, потрібно не забути золотої правила – для однієї основної пропозиції повинна відповідати одна окрема сторінка з релевантною інформацією.

3. Наявність сторінок без текстового вмісту
Типові помилки при створенні сайтів під SEO-просування – сподівайтесь на потрапляння в ТОП сторінок, на яких присутні тільки зображення або відео.
Навіть якщо це сайт картинної галереї, текст повинен бути присутній в обов’язковому порядку (хоча б 500-1000 символів), то в іншому випадку пошуковий бот просто не буде індексувати. А отже, такі сторінки не будуть брати участь у ранжированні.

4. Графічні анкори посилання
Список основних помилок при створенні сайту не можна не доповнити цим пунктом.
Як відомо, пошукові механіки дуже цінують, коли анкори посилання відповідають по логіці основному запиту сторінок, на які вони ведуть. Правильна переліинковка саме так і виконується, тим самим перерозподіляючи вагу ресурсу по внутрішніх сторінках. Тож саме стосується пунктів меню і інших елементів навігації.

А тепер уявіть, що всі посилання прикріплюються не до тексту, а до красивих зображень (стрілочки, смайлики, сердечки тощо). Якщо немає текстових анкорів, пошуковим роботам складно (швидше навіть неможливо) прослідкувати сенс зв’язок і рівень релевантності цільових сторінок цих анкорів. Це означає, що Ваш сайт буде втрачати такі важливі пункти рейтингу.

Створення інтернет магазинів

Створення сайтів під SEO-просування неможна виконати такими методами, незважаючи на те, що вони досить популярні останнім часом.

5. Не унікальний контент
Скільки б не говорили про те, що основною помилкою при створенні сайтів під SEO-просування – це дублювання контенту (свого чи чужого), а все рівно є той, хто хоче просуватися в ТОП подібним способом.

Запам’ятайте раз і назавжди. Якщо не вкладати кошти у написання унікальних текстів, ні про яке просування в ТОП мріяти не варто. Пошукові системи в будь-якому випадку визначають факт копіювання чужих матеріалів і не будуть відображатися в видачі сайтів-афіліатів.

6. Тексти низького якості
Оптимізація текстового вмісту під ключові запити, не приділяючи уваги сенсу – це ще одна типова помилка при створенні сайтів під SEO-просування.
Подібний підхід міг зробити вас лідером видачі років 10 назад, але не зараз. Тексти, написані для людей, оцінюються пошуковими системами набагато більше, ніж заготівки з ключами для роботів.
Якщо ти думаєш, що вони не зможуть визначити для кого пишуться тексти, то глибоко помиляються. Поведінкові фактори розподіляють всі свої місця і дозволяють пошуковим системам зробити відповідні висновки про якість вашого веб-ресурсу.

7. Вибір дизайну, який подобається тільки вам
Доволі попярна помилка на початковій стадії створення веб-сайту – вибрати для нього дизайн, керуючись лише своїм власним думкою.
Враховуючи дуже суттєвий вплив дизайну на просування сайту, потрібно до нього підійти більш відповідально. Звертайтесь за допомогою до спеціаліста в цій галузі або хоча б протестувати кілька вибраних варіантів у своїх друзів і знайомих.
Не дивуйтеся, якщо проігнорувати цю пораду, ви в найкоротші терміни знайдете високий показник відмов в Google Analytics.

8. Орієнтація на користувачів ПК
Типові помилки при створенні сайту – сподівайтесь, що всі ваші потенційні відвідувачі заходять в Інтернет тільки з комп’ютера, використовуючи лише одну з десятків існуючих браузерів.
Адаптивність і кросбраузерність сайту завжди повинні бути в першочерговому порядку.

9. Неправильний вибір доменного імені
Для правильного створення сайту під SEO потрібно враховувати все.
Навіть те, що може здаватися незначною дрібницею. Наприклад, підібрати доменне ім’я, яке буде відповідати тематиці та види діяльності Вашої веб-ресурсу. Вибір зони домену також може грати важливу роль для подальшого пошукового просування.